layer

Aktualności

Aktualności

Koncerty

layer

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu.

Wyszukaj koncert

Muzyczna mapa Polski

layer

Dowiedz się więcej o polskich artystach, poznaj ich korzenie. Znajdź na mapie.

Znajdź na mapie

Przestrzeń dla dzieci i młodzieży

layer

Edukujemy, poznajemy. Specjalnie dla najmłodszych nasi przewodnicy stworzyli playlisty oraz gry i zabawy, przez które dzieci i młodzież lepiej poznaje polską scenę muzyczną.

Sprawdź

Quizy i gry dla dorosłych

layer

Łączymy i zachęcamy do poznawania twórczości polskich artystów przez różne formy aktywności. Przekonaj się sam.

Sprawdź
layer

Aktualności

Aktualności

31.01.2022

Wielkie zmiany i 135 000 unikalnych użytkowników naszego portalu. Sprawdź co się zmieniło!

Dzisiaj ostatni dzień ewaluacji intensywnego programu zeszłorocznych zmian w naszym serwisie PrzestrzenMuzyki.pl

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że w ciągu 1,5 roku (od 1 siepnia 2020 roku) odwiedziło nas ponad 135 tysiecy unikalnych odbiorców (dokładnie 135 760 osób). Przy okazji kampanii wprowadząjącej nasz portal w 2020 roku było to ok. 65 000 osób.

Od 1 grudnia ub. r. wystartowała zupełnia nowa odsłona naszego portalu wraz z intensywną kampanią promocyjną. Efektem było pozyskanie pod koniec 2021 roku ponad 67 000 nowych użytkowników serwisu oraz szeroki odbiór grudniowych warsztatów w postaci ponad 7000 unikalnych widzów.

Realizacja kampanii odbywała się na platformach społecznościowych (digital / mobile) – w szczególności poprzez Google oraz poprzez szereg działań na Facebooku (w tym celowane do odpowiednich grup docelowych - kampanie płatne). Kampania w mediach społecznościowych odbywała się na profilach "Przestrzeń Muzyki".

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie i prosimy o więcej.

Co jednak kluczowe, w 2021 roku wprowadziliśmy wielkie zmiany w wyglądzie, dużo nowych funkcjonalności, a nade wszystko dwa zupełnie nowe serwisy będące częścią naszego portalu.

Przeczytajcie szczegóły co zmieniło się w portalu PrzestrzenMuzyki.pl:

Zmiany w szacie graficznej, układzie i funkcjonalnościach portalu > https://przestrzenmuzyki.pl/aktualnosc/zmienilismy-sie-nie-do-poznania-wiele-nowosci-w-naszym-portalu

Nowa strefa dla dzieci i młodzieży > https://przestrzenmuzyki.pl/aktualnosc/prezentujemy-nowe-playlisty-dla-dzieci-i-mlodziezy-a-takze-gry-i-quizy-muzyczne

Polecamy 15 nowych playlist dla maluchów, dzieci i starszej młodzieży szkolnej > https://przestrzenmuzyki.pl/aktualnosc/polecamy-wam-15-nowych-playlist-dla-dzieci-i-mlodziezy

Muzyczna Mapa Polski i nowa strefa edukacyjna dla wszystkich grup wiekowych > https://przestrzenmuzyki.pl/aktualnosc/muzyczna-mapa-polski-i-nowa-strefa-edukacyjna-dla-wszystkich-grup-wiekowych

Zorganizowaliśmy także ponad 7 godzin warsztatów online z udziałem zaproszonych znakomitych polskich artystów, a także specjalistów-praktyków, którzy znają się na edukacji muzycznej.

Warsztaty online > https://przestrzenmuzyki.pl/warsztaty

Nasz serwis od początku był i nadal jest dostępny dla wszystkich - bez ograniczeń i za darmo. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia finansowego naszego projektu. Co więcej, także rewolucyjne zmiany, które przechodzimy w ostatnich miesiącach, były możliwe właśnie dzięki programom dotacyjnym.

Informujemy o tym wsparciu szczegółowo w zakładce DOFINANSOWANIE > https://przestrzenmuzyki.pl/dofinansowanie

 

Partnerzy

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.