layer

Aktualności

Aktualności

Koncerty

layer

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu.

Wyszukaj koncert

Muzyczna mapa Polski

layer

Dowiedz się więcej o polskich artystach, poznaj ich korzenie. Znajdź na mapie.

Znajdź na mapie

Przestrzeń dla dzieci i młodzieży

layer

Edukujemy, poznajemy. Specjalnie dla najmłodszych nasi przewodnicy stworzyli playlisty oraz gry i zabawy, przez które dzieci i młodzież lepiej poznaje polską scenę muzyczną.

Sprawdź

Quizy i gry dla dorosłych

layer

Łączymy i zachęcamy do poznawania twórczości polskich artystów przez różne formy aktywności. Przekonaj się sam.

Sprawdź
layer

Aktualności

Aktualności

25.02.2021

Ruch Muzyczny o Przestrzeni Muzyki - przeczytajcie recenzję!

 

 

W najnowszym numerze czasopisma Ruch Muzyczny (15 lutego 2021) czytamy:

"Całym sercem wspieram też platformę Przestrzeń Muzyki, którą twórcy przeciwstawili systemowi sugerowanych treści w portalach społecznościowych czy na platformach streamingowych i zaoferowali słuchaczom muzyczne przewodnictwo z ludzką, nie algorytmiczną, twarzą.

Użytkownicy mogą na niej przeszukiwać playlisty według wybranego gatunku, proponować własne, ale przede wszystkim śledzić te konstruowane przez znane postaci świata muzycznego, dziennikarzy, artystów, influencerów, którzy w pierwszej kolejności odsyłają do polskiej twórczości (jednym z założeń projektu jest stymulacja rodzimego rynku muzycznego).

Trudno mi sobie wyobrazić poręczniejsze narzędzie walki z nadmiarem muzycznych treści wątpliwej jakości w sieci."

A wcześniej:

"Na potrzeby tego tekstu zapoznałam się ze 102 projektami stypendialnymi „Kultury w sieci” (z 743) i 140 projektami (około połowy wszystkich) złożonymi przez instytucje, fundacje i inne podmioty."

 

Partnerzy

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.